Alya

Przejrzystość i elegancja. Alya to nowa, profesjonalna lampa zabiegowa, pozwalająca wydobyć esencję światła niezbędnego w czasie zabiegów. Przejrzystość, dzięki opatentowanemu systemowi zapobiegającemu tworzeniu się cieni. Elegancja, gdyż przy projektowaniu duży nacisk kładzono na stylistykę.

Ze względu na niespotykane natężenie światła, aż do 50.000 lux i temperaturę barwową 5000 K, jest to prawdopodobnie najlepsza obecnie dostępna lampa na rynku.

alya

Lampa stomatologiczna Alya jest idealnym źródłem światła zapewniającym komfort zarówno dla dentysty jak i pacjenta. Diody LED generują bezpieczne, zimne światło. Gwarantuje to maksimum wygody dla pacjenta, który nie odczuwa nagrzewania się skóry twarzy. Jest również niezwykle cicha gdyż udało się uniknąc hałaśliwych chłodzących wentylatorów.

alya2

al-1 1 Regulacja natężenia światła.
Istnieją dwie metody kontroli intensywności światła mechaniczna, poprzez zmianę poziomu na regulatorze, lub w przypadku bezdotykowego sensora, przysuwając dłonie do sensora światła do momentu uzyskania oczekiwanej jasności.
al-2 2 Oświetlenie LED.
Alya używa zaawansowanej technologi dającej „zimne światło” dzięki zainstalowaniu dwóch wysoko wydajnych diod LED. Światło odbite przez dwa paraboliczne zwierciadła jest pozbawione cieni i całkowicie czyste.
al-3 3 Zdejmowane i łatwe w sterylizacji uchwyty.
Ergonomincze i łatwe do utrzymania w czystości. Główne komponenty lampy są łatwe w  dostępie, wyjmowaniu i wymienianiu. Przykładowo uchwyt  może być wyjęty z całego modułu lampy, wysteryliizowany i ponownie osadzony przy pomocy prostego „przycisku”.
al-4 4 Lekkość i wygoda .
Struktury i materiały użyte do budowy Alya pozwoliły uzyskać prostotę formy i funkcjonalność w użyciu. Projekt pozwolił na wyśrodkownaie pomiędzy wspaniałym designem a racjonalnym zastosowaniem.

 

 Zasięg ruchu:

ruch

Dane techniczne


Zasilanie                                           17-24 V ac
Pobór mocy                                     20 W
Powierzchnia pracy                      170 x 85 mm
Intensywność światła                  3.000 – 50.000 lux w odległości 700 mm
Temperatura barwowa                5.000 k


 

 Galeria