Kątnice NSK S-Max M

Nieporównywalna moc i wspaniały chwyt.

Seria kątnic S-Max M pozwala w najbardziej opłacalny sposób pracować z pełną mocą. Trwała, cicha, ergonomiczna i doskonale wyważona. Doskonały kształt gwarantuje najlepszy z możliwych dostęp do pola zabiegowego.

s_max_m25l

Dostępna w wersji z przełożeniem 1:1 dla wierteł Ø 2,35mm (S-Max M25L) jak i w wersji z przełożeniem 1:5 dla wierteł Ø 1,6 mm (S-Max M95L). Ta druga śmiało zastąpi turbinę, a dzięki dużej mocy i momentowi obrotowemu mikrosilnika elektrycznego zdecydowanie przyśpieszy Twoją pracę.

s_max_m95l

chs_smaxSystem czyszczenia główki.
Opatentowany system czyszczenia główki to specjalny mechanizm, który automatycznie zabezpiecza wnętrze kątnicy przed dostawaniem się płynów i opiłków z jamy ustnej. Wydłuża to znacznie żywotność łożysk.


spray_smax_m95

Poczwórny spray i optyka ze szkła komórkowego.
Główka z czterema otworami spray-a (M95L) zapewnia doskonałe chłodzenie pola zabiegowego. Światłowód ze szkła komórkowego zapewnia dokładne oświetlenie miejsca pracy.


bearings_m95

Ceramiczne łożyska (M95L).
Ceramiczne łożyska są 25% twardsze od standardowych stalowych, choć ważą tylko połowę. Dzięki mniejszemu tarciu łożysk znacznie zwiększono wydajność i trwałość.


Ciche i bez wibracji .
Niezwykła precyzja i micro technologia NSK zastosowana w konstrukcji kątnic zauważalnie redukuje hałas i wibracje do najniższego poziomu, co znacznie poprawia komfort pracy lekarza dentysty jak i odczucia pacjenta.

Dane techniczne


S-Max M25L S-Max M95L
Przełożenie: 1:1 1:5
Prędkość max. (obr/min): 40.000 200.000
Spray: pojedyńczy poczwórny
Średnica wiertła (mm): 1,6 2,35