Przykładowe instalacje

gabinet_5Zakup unitu wiąże się nie tylko z wyborem modelu i jego konfiguracji. To również jego instalacja i dobre umiejscowienie w gabinecie. Wiemy jak ważne jest dla zespołu zabiegowego komfortowe podejście do pacjenta, jak ważna jest właściwa komunikacja w gabinecie i jak niezbędne jest zapewnienie właściwej ergonomii pracy.

Mając to wszystko na uwadze pomagamy lekarzowi w trakcie budowy, remontu bądź adaptacji gabinetu. Wykorzystujemy przy tym nasze doświadczenie wyniesione z wielu instalacji przeprowadzonych przez nas w przeciągu ostatnich pietnastu lat. Wspólnie z lekarzem planujemy nie tylko umiejscowienie unitu, ale również pozostałego sprzętu niezbędnego do funkcjonowania praktyki. Szczególnie ważne jest właściwie zaplanowanie instalacji wodno-powietrznej i sieci informatycznej, tak aby uniknąć ewentualnych przerw w pracy w przypadku awarii. Planujemy instalacje tak, aby w przyszłości można było doposażyć unit w nowe elementy lub łatwo rozbudować praktykę. Przed każdym montażem wizytujemy gabinet sprawdzając poprawność wykonanych instalacji.

Mamy również doświadczenie związane z radiologią w gabinecie stomatologicznym i dzięki temu korzystanie z nowoczesnych systemów będzie wygodne zarówno dla lekarza, asysty jak i pacjenta.

W poniższej galerii mogą Państwo zobaczyć kilka zdjęć z gabinetów w których mieliśmy przyjemność pomagać w projektowaniu, a następnie instalowaliśmy nasz sprzęt.

Galeria