KAPS SOM 62

Kaps_glowica_900Zabiegowy mikroskop stomatologiczny KAPS

Firma Karl Kaps łączy ponad 60-letnie doświadczenie i wiedzę z najbardziej zaawansowanych technologii do tworzenia doskonałej jakości mikroskopów stomatologicznych. Taki mikroskop to nie tylko znakomita optyka, ale również dobrze wykonane części mechaniczne umożliwiające wygodną pracę.
Cechą charakterystyczną mikroskopów KAPS jest ich pełna konfigurowalność, tak aby można było zaspokoić indywidualne potrzeby lekarza stomatologa.
Istotny jest również fakt, że zakupiony mikroskop w wersji podstawowej można rozbudowywać o dodatkowe funkcje i moduły w trakcie jego użytkowania.

Cechy:

System balansowania:

Zapewnia perfekcyjnie płynny ruch głowicy mikroskopu podczas manewrowania.

System blokad magnetycznych Free Motion:

Naciśnięcie przycisku sprawia że głowica lekko „pływa” w rękach operatora dzięki czemu można ją łatwo i precyzyjnie ustawić w dowolnej pozycji.

Płynne powiększenie manualne lub motoryczne:

Powiększenie zmienia się w sposób płynny. Od ogółu do szczegółu.

Obiektyw Vario:

Optyczna regulacja ostrości w zakresie 200 – 350 mm, umożliwia ostre widzenie bez zmiany pozycji pracy.

Oświetlenie LED:

Innowacyjny moduł światła LED zapewnia jednorodne oświetlenie pola widzenia, znakomite oddanie barw oraz wysoki kontrast obrazu. Oświetlenie to dostępne jest dla każdej wersji mikroskopów Kaps.

Rozbudowa mikroskopu z wersji podstawowej na bardziej zaawansowaną:

Filozofia projektowania mikroskopów KAPS pozwala na uzupełnienie każdej podstawowej wersji o bardziej zaawansowane elementy, bezpośrednio w gabinecie.

Pliki do pobrania:

UlotkaCeny

Galeria:

Przykładowa instalacja sufitowa: