Virtuosus Plus 2020

Nowy Virtuosus Plus 2020 to jeden z najpopularniejszych unitów stomatologicznych firmy OMS. Charakteryzuje się nowoczesnym designem , zaawansowana technologią i perfekcyjną ergonomią stanowiska pracy. Kolumna posiada obrotową, wyjmowaną ceramiczną miskę, która jest kompatybilna z innymi krzesłami OMS. Konsola lekarza, zamontowana na idealnie wyważonym ramieniu, mieści 5 instrumentów z technologią S.P.R.I.D.O. Gładkie powierzchnie gwarantują  dokładne, szybkie i skuteczne czyszczenie.

cover-virtuosus_1920x500

Funkcje i wyposażenie pięcio-narzędziowego stolika lekarza

edgtyretKonsola lekarza pozwalana na zainstalowanie 5 narzędzi roboczych. Rękawy z narzędziami zamontowane są w systemie „od góry” z bardzo niskim prowadzeniem, dzięki któremu nie ma kolizji z innymi elementami unitu, a w szczególności z lampą zabiegową. Zastosowanie światła LED w narzędziach, dmuchawce oraz skalerze zapewnia idealne oświetlenie pola zabiegowego.
Symetryczny, ergonomiczny stolik lekarza posiada nową klawiaturę oraz przyjazny w użytkowaniu wyświetlacz.

20202Stolik asysty

Stolik ma ergonomiczne, dotykowe klawiatury umożliwiające sterowanie ruchami fotela, napełnianiem szklanki i opłukiwaniem porcelanowej miski spluwaczki. Cztery gniazda wykorzystywane są dla dwóch rur ssaka chirurgicznego oraz dowolnych dwóch narzędzia – np. dmuchawki, lampy polimeryzacyjnej czy kamery wewnątrz-ustnej. Górna powierzchnia służy jako taca na instrumenty, a jej nakładka również nadaje się do sterylizacji.

Oświetlenie główne

W unitach OMS stosujemy kilka typów lamp zabiegowych, tak aby spełnić wszelkie wymagania lekarza. Szczególnie polecana jest lampa Eva, która oferuje najwyższą moc światła i unikalną regulację w trzech płaszczyznach. Więcej o lampach można znaleźć w dziale: Akcesoria/Lampy główne.

miskaCeramiczna miska

Na kolumnie została zamontowana obrotowa, wyjmowana, przyjazna w użytkowaniu ceramiczna miska, która obraca się w kierunku siedzącego pacjenta. Łatwo ją wyjąć w celu higienicznego umycia.

 

 

Galeria

 Kliknij na dowolne zdjęcie i przejdź do galerii.

Przykładowa instalacja