Patavium 2020

Linea-patavium-2020-1920x500-1

Unit Patavium 2020 to miejsce spotkania historii OMS i jej niekończącej się ewolucji. Całkowicie odnowiony projekt i technologia dotykowa reprezentują sposób w jaki OMS patrzy na przyszłość: myślenie o potrzebach lekarza i asystenta, ze zwykłą dbałością o wygodę i ergonomię. Unit stomatologiczny z podwieszaną spluwaczką, montowaną do wolnostojącego fotela Arcadia EXT, który posiada 5 dostępnych programów pamięci, został zaprojektowany tak, aby zapewnić komfort i wygodniejszą pozycję siedzącemu pacjentowi.

pata2020

Stolik lekarza

Stolik lekarza standardowo wyposażony jest w pięć narzędzi. Istnieje możliwość zainstalowania dwóch dodatkowych. Rękawy, zamontowane w systemie „od góry”, gwarantują wysoki komfort pracy. Dotykowa, ergonomiczna klawiatura umożliwia:

  • wybór programów pracy narzędzi,
  • zmianę kierunku obrotów mikrosilnika,
  • włączanie/wyłączanie spray-a dla końcówek,
  • włączanie/wyłączanie światła w końcówkach,
  • sterowanie ruchami fotela.

Pod stolikiem lekarza zamontowana jest obrotowa taca na narzędzia. Dostępna jest ona w dwóch wielkościach.

patavium 2020

 

Ceramiczna miska

Ceramiczna lub szklana misa obraca się w kierunku siedzącego pacjenta i jest wyjmowana w celu higienicznego oczyszczenia.

patavium2021

Oświetlenie główne

W unitach OMS stosujemy kilka typów lamp zabiegowych, tak aby spełnić wszelkie wymagania lekarza. Szczególnie polecana jest lampa Eva, która oferuje najwyższą moc światła i unikalną regulację w trzech płaszczyznach. Więcej o lampach można znaleźć w dziale: Akcesoria/Lampy główne.